Hediye Bulvarı
Kişiye Özel Okey Takımı. ürün görseli

Kişiye Özel Okey Takımı

STOK KODU : OKY01
Okey zaten eğlenceli bir oyun, Kişiye Özel Okey Takımı ile oyun keyfiniz ikiye katlanacak. Okey oyuncularının kare asını oluşturan ekip sizinkiyse her bir oyuncunun adını ıstakalara yazdırabilir, sadece siz özel bir okey setine sahip olabilirsiniz.
*
*
*
*
Stokta Var
114,90 TL
128 Bit SSl İle Güvenli Alışveriş
9 Aya Varan Taksit Seçenekleri
150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Bir yaz klasiği: O çay bahçesindeki o masa, aynı ekip ve plaj kenarında okey keyfi. Bu yaz oyun arkadaşlarınıza muhteşem bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Ekibinizin her bir üyesinin ismini okey ıstakalarının üzerine yazdırarak Kişiye Özel Okey Takımına sahip olabilirsiniz.

 

Biraz muziplik yapmak isterseniz ıstakaların üzerine sadece oyun arkadaşlarınızın isimlerini yazdırmakla kalmaz, onlara taktığınız lakapları da ekleyebilirsiniz. Veya sizin ıstakanıza "Yenilmez Şampiyon" yazdırabilir, oyun arkadaşlarınızın kazanma oranlarını da gönlünüzce ifade edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken  her bir ıstakaya ne yazılmasını istiyorsanız yukarıdaki ilgili kutucuklara girmek.

 

Kişiye Özel Okey Takımı sayfiye yerlerindeki çay bahçelerinin vazgeçilmezi okeyin mağrur galiplerine yakışır bir hediye.

 

 

 

Kim ki çift okeye döndü, kim ki ıstakayı rakiplerinin kolunun altına sıkıştırdı, kim ki okey taşlarını gururla karıştırdı işte o şampiyonun adı Kişiye Özel Okey Takımının üzerine altın harflerle yazılmalı.

 

Ürün etiketleri