Hediye Bulvarı
Klaket Fotoğraf Albümü. ürün görseli

Klaket Fotoğraf Albümü

STOK KODU : kl 209
Sinemaya ya da müziğe mi meraklı mısınız? Film gibi bir hayatınız mı var? Klaket Tasarımlı Kendin Yap Fotoğraf Albüm Defteri tam size göre! Bu klaket albümü ister en güzel fotoğraflarınızla süsleyin; isterseniz sevdiklerinize çok özel farklı tasarım kendin yap albüm hediye verin! Özel stickerları sayesinde her boyuttaki fotoğrafınız için uygun olarak tasarlanmış albüm defter. Sevgiliye fotoğraf albümü hediye edebileceğiniz orjinal bir hediye alternatifi olabilir. Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız eğer tam size göre bir albüm defteri Şekilli yapıştırmalarınızla fotoğraflarınızın yanına dilediğiniz hatıra sözcüklerini veya o günden kalan hatıraları yazabileceğiniz kendin yap albüm defter Ürün Özellikleri: Kaliteli sert dış kapak. Sayfaların tamamı siyahtır. Çizgisiz düz karton kağıtlardan oluşur. Defter enine doğru geniştir. Toplam 25 yapraktan oluşur. ( 50 sayfadır ) Paket içerisinde fotoğraflarınızı köşelerinden tutturabileceğiniz rengarenk şekilli yapıştırmalar çıkar. Şekilli yapıştırmalarınızla albümünüzü daha sevimli hale getirebilirsiniz.
Stokta Var
39,90 TL
128 Bit SSl İle Güvenli Alışveriş
9 Aya Varan Taksit Seçenekleri
150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Ürün Kullanımı:

Klaket tasarımlı albüm defterinize Dilediğiniz fotoğraflarınızı istediğiniz şekillerde keserek paket içerisinde bulunan küçük köşe yapıştırmaları sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.
Her sayfayı daha kalıcı ve unutulmaz hale getirebilmek için içinde fotoğraflarınızın yanına dilediğiniz hatıra sözcüklerini veya o günden kalan hatıraları yazabiilrsiniz.


Ürün ölçüleri:

26 cm en
19 cm yükseklik

Ürün etiketleri

Seçenekli Ürün

49 TL'den Başlayan Fiyatlar

Seçenekli Ürün

79 TL'den Başlayan Fiyatlar

Seçenekli Ürün

79 TL'den Başlayan Fiyatlar

Seçenekli Ürün

http://hediyevapuru.com/content/images/thumbs/0000817_kisiye-ozel-kanvas-tablo.jpeg